Reklama

Reklama

Perłowski i Depowski odchodzą z Espadonu Szczecin

Siatkarze Łukasz Perłowski i Dominik Depowski rozstają się z Espadonem Szczecin, do którego byli wypożyczeni z Asseco Resovii.

33-letni Perłowski do Espadonu dołączył w połowie 2016 r., w okresie przygotowawczym do sezonu. O pozycję na środku bloku rywalizował z kapitanem Januszem Gałązką i Maciejem Zajderem. Najczęściej był zawodnikiem wchodzącym z ławki rezerwowych.

Reklama

Z kolei 22-letni Depowski dołączył do szczecińskiej drużyny w połowie rozgrywek, kiedy z zespołem szczecińskim pożegnał się serbski przyjmujący Ivan Borovnjak.

- Dominik jest młodym zawodnikiem. Ma spory potencjał. Wraca do Resovii, która pewnie będzie chciała wykorzystać jego możliwości - stwierdził trener Espadonu Mieszko Gogol.

Dwa dni wcześniej Espadon poinformował o rozstaniu się z trójką innych siatkarzy: Michalem Sladeckiem, Danaiłem Miłuszewem i Bartoszem Cedzyńskim.

Szkoleniowiec ze Szczecina przyznaje przy tym, że rozmowy z następcami zawodników, którzy opuszczają zespół, są mocno zaawansowane. - Mamy zbudowane 75 proc. zespołu na kolejny sezon, ale dopóki nie będą podpisane kontrakty, nie chcę mówić o nazwiskach - powiedział Gogol.

Klub planuje wznowić treningi pierwszego zespołu w połowie lipca. Kolejny sezon Plus Ligi rozpocznie się 30 września.

Dowiedz się więcej na temat: Espadon Szczecin | PlusLiga | siatkówka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje