Reklama

Reklama

Michał Winiarski przejdzie operację

Michał Winiarski podda się operacji, która zostanie przeprowadzona w przyszłym tygodniu - poinformował jego klub PGE Skra Bełchatów. Kilka dni temu przyjmującemu odnowił się uraz pleców, którego nabawił się jeszcze w okresie przygotowawczym do obecnego sezonu.

Wielokrotny reprezentant Polski zmagał się z problemami zdrowotnymi od turnieju London Legacy Volleyball Cup w Londynie. Po kilku konsultacjach lekarskich i okresie rehabilitacji wydawało się, że nasz gracz najgorsze ma już za sobą. Winiarski powrócił na boisko pod koniec listopada i do końca minionego roku był ważnym ogniwem zespołu. Pokazał wtedy, jak bardzo chce pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników sportowych. Niestety, w ostatnim czasie kłopoty z plecami powróciły i przyjmujący ponownie został wykluczony z gry.

Po powtórnych konsultacjach medycznych, wspólną decyzją Winiarskiego i zarządu klubu, zdecydowano, że siatkarz podda się operacji, która zostanie przeprowadzona w przyszłym tygodniu. Zdaniem lekarzy szybki termin wykonania zabiegu i odpowiednia rehabilitacja, umożliwią kontuzjowanemu siatkarzowi wznowienie treningów po około trzymiesięcznej rekonwalescencji.

Reklama

Na razie nie wiadomo, czy Winiarski w tym sezonie ekstraklasy siatkarzy wróci na boisko. Rozgrywki zakończą się pod koniec kwietnia.

Dowiedz się więcej na temat: Michał Winiarski | PGE Skra Bełchatów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje