Reklama

Reklama

Medaliści dołączą do Lotosu Trefla w sobotę

Gdańscy medaliści siatkarskich mistrzostw świata, złoty Mateusz Mika i brązowy Sebastian Schwarz dołączą do Lotosu Trefla w sobotę w Murowanej Goślinie. Nie wiadomo jednak, czy ten duet pojawi się na boisku podczas X Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Na turniej do tej leżącej pod Poznaniem miejscowości siatkarze Lotosu Trefla wyjadą autokarem w piątek po porannym treningu. Razem z nimi nie udadzą się jednak medaliści mistrzostw świata.

- Mika i Schwarz, który leci z Niemiec, pojawią się co prawda w Gdańsku w piątek, ale dość późno i dlatego z kolegami z zespołu spotkają się w dopiero w sobotę w Murowanej Goślinie - poinformował rzecznik prasowy gdańskiego klubu Michał Rudnicki.

Nie wiadomo jednak, czy trener Andrea Anastasi postanowi wystawić tych zawodników do gry. - Decyzja należy do szkoleniowca. Niewykluczone, że w mniejszym zakresie pojawią się na boisku, ale równie dobrze mogą oba zaplanowane mecze obejrzeć z trybun. Wiadomo natomiast, że z powodu kontuzji na pewno nie zagra przyjmujący Krzysztof Wierzbowski - dodał Rudnicki.

Reklama

W X Memoriale Arkadiusza Gołasia, poza Lotosem Treflem, wystąpią także inne drużyny PlusLigi: Transfer Bydgoszcz, KS Cuprum Lubin i AZS Częstochowa.

Po powrocie z Murowanej Gośliny drużyna ma zaplanowane w poniedziałek wolne, ale we wtorek wróci do treningu. W zajęciach, bez taryfy ulgowej, powinni już uczestniczyć Mika oraz Schwarz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje