Reklama

Reklama

Koszmarna kontuzja siatkarza zakończyła jego sezon

Środkowy Grupy Azoty Zaksy Kędzierzyn-Koźle Norbert Huber ze względów zdrowotnych nie zagra już w tym sezonie. Siatkarz odniósł kontuzję podczas środowego trzeciego meczu z Jastrzębskim Węglem w finale play off ekstraklasy.

"Kolejne badanie i rezonans potwierdziły uraz ścięgna Achillesa" - poinformował w komunikacie kędzierzyński klub. Dodano, że Hubera czeka zabieg chirurgiczny, a potem dłuższa rehabilitacja.

Groźny upadek Norberta Hubera. Koledzy znieśli go z boiska

Zawodnik doznał urazu w trakcie czwartego seta (przy wyniku 19:19). Upadł tak nieszczęśliwie, że o własnych siłach nie mógł opuścić placu gry. Przy pomocy kolegów został zniesiony do szatni.

ZAKSA przegrała trzeci pojedynek finału play off, ale w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzi z Jastrzębskim Węglem 2-1. Kolejne spotkanie w hali drużyny z woj. śląskiego odbędzie się w sobotę. Jastrzębianie bronią tytułu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy