Reklama

Reklama

Ekstraklasa siatkarzy. Zatorski: Było wiele spornych sytuacji

"Było wiele spornych sytuacji" - powiedział siatkarz Zaksy Kędzierzyn-Koźle Paweł Zatorski po wygranym 3:2 pierwszym meczu finałowym o mistrzostwo Polski z ONICO Warszawa.

"Końcówka tego meczu może mieć wpływ na przebieg całej finałowej rywalizacji. Cieszymy się, że wyciągnęliśmy to spotkanie. Na pewno w Warszawie grałoby nam się bardzo ciężko mając na koncie porażkę na swoim terenie. Dziś było sporo weryfikacji wideo, spornych sytuacji" - ocenił Zatorski.

"Jak przestaliśmy grać bardzo trudną zagrywką, to oni automatycznie poprawili przyjęcie. Nie mogliśmy też skończyć pierwszego ataku, a oni zaczęli świetnie grać blokiem. Stąd wzięły się problemy" - dodał.

Trener ONICO Stephane Antiga ma nadzieję, że w drugim meczu finałowym jego podopieczni będą się prezentować co najmniej tak jak w Kędzierzynie-Koźlu: "Dużo drużynie dało wejście na plac gry Macieja Muzaja. Tak naprawdę zaczęliśmy grać w trzecim secie. Mam nadzieję, że na Torwarze będziemy grać od pierwszego seta".

Reklama

Zdaniem Muzaja na boisku, szczególnie w tie-breaku, działy się "dziwne rzeczy".

"Mieliśmy przewagę, serwowaliśmy, a przegraliśmy tego seta. Mam nadzieję, że w Warszawie będzie ciekawe widowisko zakończone zwycięstwem ONICO. Będziemy grać u siebie. To powinien być nasz atut" - podkreślił Muzaj.

autor: Rafał Czerkawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje