Drzyzga i Nowakowski przedłużyli kontrakty z Asseco Resovią

Asseco Resovia Rzeszów przedłużyła kontrakty z Fabianem Drzyzgą i Piotrem Nowakowskim.

Obaj reprezentanci kraju będą występować w drużynie wicemistrza Polski siatkarzy przez kolejne dwa lata.

27-letni Nowakowski trafił do rzeszowskiego klubu w 2011 roku. Z Resovią zdobył Superpuchar Polski, dwa złote i srebrny medal mistrzostw kraju oraz drugie miejsce w ostatniej edycji Ligi Mistrzów.

Podczas zakończonego w niedzielę w Berlinie Final Four LM wybrany został do najlepszej szóstki turnieju jako jeden z najlepszych środkowych.

25-letni Drzyzga występuje w Asseco Resovii od 2013 r. Z rzeszowską drużyną sięgnął po Superpuchar i zajął drugie miejsce w ekstraklasie oraz drugie w LM. W stolicy Niemiec wybrany został najlepszym rozgrywającym turnieju finałowego.