Reklama

Reklama

Tore Aleksandersen przestał być trenerem BKS-u Bielsko-Biała

Tore Aleksandersen nie jest już trenerem ekstraklasowych siatkarek BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała - poinformował w poniedziałek klub. Według tej informacji decyzja ta została podjęta wspólnie, przez władze BKS-u i samego zainteresowanego.

Jak podano w komunikacie podjęto ją ze względu na miejsce zespołu w końcowej klasyfikacji sezonu 2017/2018 (siódme) oraz "zmianę polityki transferowej ze względu na sytuację finansową na następny sezon".

Reklama

Norweski szkoleniowiec pracę z zespołem z Bielska-Białej rozpoczął w grudniu 2016. W połowie marca 2017 r. ogłoszono, że podpisał nowy, trzyletni kontrakt.

"Mimo trzyletniej umowy z trenerem Aleksandersenem zdecydowaliśmy się na zakończenie naszej współpracy. Trenerowi dziękujemy za półtora sezonu, jakie spędził w naszym klubie. Szczególne podziękowania należą się za końcówkę poprzedniego sezonu, w której zupełnie odmienił oblicze gry naszej drużyny, dzięki czemu z ostatniego miejsca w tabeli awansowaliśmy na siódme. Przykro nam, że w tym sezonie nie mieliśmy już tak wiele powodów do radości" - powiedział dla oficjalnej strony klubu prezes BKS-u Andrzej Pyć.

W sezonie 2017/2018 bielskie siatkarki w rywalizacji o siódme miejsce dwa razy pokonały Polski Cukier Muszyniankę.

Rafał Czerkawski

Dowiedz się więcej na temat: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje