Reklama

Reklama

Tauron Liga. Natalia Murek zostaje w #VolleyWrocław

N​atalia Murek nadal będzie broniła barw grającego w ekstraklasie siatkarek #VolleyWrocław. - Jest mi niezmiernie miło, że możemy zacząć budowę nowej drużyny od podpisania umowy z tą siatkarką - skomentował prezes klubu z Dolnego Śląska Jacek Grabowski.

Murek trafiła do Wrocławia trzy lata temu w wieku 18 lat i niemal z marszu stała się jedną z kluczowych postaci zespołu. Do tej pory zagrała w 73 meczach i łącznie zdobyła 861 punktów. W minionym sezonie była drugą (po Aleksandrze Rasińskiej) najlepiej punktującą zawodniczką w #VolleyWrocław oraz najlepiej przyjmującą w zespole ze skutecznością 48 procent.

Reklama

Prezes Grabowski nie ukrywał radości z przedłużenia umowy z przyjmującą.

- Nasza współpraca układa się bardzo dobrze od samego początku, a dużo w tym zasługi profesjonalizmu, jakim wykazuje się Natalia. Jest mi niezmiernie miło, że możemy zacząć budowę nowej drużyny od podpisania umowy z tą siatkarką i mam nadzieję, że przed nami kolejny rozdział wspaniałej historii - dodał.

Murek przyznała, że o przedłużeniu kontraktu zadecydowała perspektywa dalszego rozwoju, którą daje jej ekipa z Wrocławia.

- To dla mnie najważniejsze. Bardzo cieszy mnie fakt, że nie tylko zadomowiłam się we Wrocławiu, ale i w biało-zielonej drużynie, którą traktuję jak rodzinę. Mam nadzieję, że sytuacja epidemiczna pozwoli i od września będziemy widzieć się regularnie w Orbicie, bo w tym momencie czuję jak tego mi brakuje - dopowiedziała.

W minionym przedwcześnie zakończonym sezonie z powodu pandemii nowego koronawirusa #VolleyWrocław zajął 11. miejsce.

Dowiedz się więcej na temat: #VolleyWrocław | Natalia Murek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje