Reklama

Reklama

Tauron Liga. Martyna Łukasik przedłużyła umowę z Chemikiem Police

Klub Grupa Azoty Chemik Police poinformował, że reprezentantka Polski Martyna Łukasik przedłużyła kontrakt.

Utalentowana siatkarka może grać na pozycji atakującej i przyjmującej, co udowadniała w minionym sezonie. 

Martyna Łukasik broni barw Chemika od dwóch sezonów. Z tym klubem dwukrotnie zdobyła Puchar Polski, fraz mistrzostwo i Superpuchar Polski.

"Poprzedni sezon był dla mnie bardzo ważny. Dużo pracowałam nad sobą i uważam, że udało mnie się rozwinąć zarówno sportowo, jak i w sferze mentalnej. Trener bardzo mi pomagał, szczególnie w tej drugiej kwestii. Pracuję również nad przyjęciem, nad cierpliwością pracy nad tym elementem" - powiedziała siatkarka cytowana na stronie internetowej Chemika.

Reklama

Aktualny skład Grupy Azoty Chemika Police na sezon 2020/21 wygląda następująco:

Rozgrywające: Marlena Kowalewska

Atakujące: Martyna Łukasik

Przyjmujące: Martyna Grajber, Wilma Salas, Natalia Mędrzyk

Środkowe: Iga Wasilewska, Katarzyna Połeć, Agnieszka Kąkolewska

Libero: Paulina Maj-Erwardt

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji, w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację - dołącz do zbiórki. Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama