Reklama

Reklama

Tauron Liga. Maria Stenzel zostaje w Grot Budowlanych Łódź

Reprezentantka kraju Maria Stenzel przedłużyła kontrakt z występującymi w Tauron Lidze Grotem Budowlanymi. Pozostanie w łódzkim klubie 21-letniej libero było jedną z ostatnich niewiadomych przed zamknięciem kadry na nowy sezon.

Będzie to już trzeci sezon podstawowej siatkarki drużyny narodowej w Grot Budowlanych. Wywalczyła z nim wicemistrzostwo kraju oraz Superpuchar Polski. Jak przyznają w klubie, zatrzymanie Stenzel było jednym z priorytetów jego szefów.

Reklama

"Jestem szczęśliwy, że Marysia rozegra w naszym zespole kolejny sezon. Jak pokazują wszystkie statystki, była najlepsza na pozycji libero w minionych rozgrywkach. Jest też numerem jeden reprezentacji i wiem, że miała wiele innych ofert" - podkreślił prezes Budowlanych Marcin Chudzik.

Stenzel dodała, że dobrze czuje się w Łodzi i podoba jej się wizja odmłodzonej drużyny. "Myślę, że możemy stworzyć bardzo ciekawy team, z dobrą atmosferą i dobrymi wynikami" - oceniła.

Libero obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry Jacka Nawrockiego. Reprezentacja we wtorek wieczorem zagra w Wałbrzychu towarzysko z Czechami.

Dowiedz się więcej na temat: Maria Stenzel | Grot Budowlani Łódź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje