Reklama

Reklama

Tauron Liga. Izabela Lemańczyk na dłużej w DPD IŁCapital Legionovii

Kapitan Izabela Lemańczyk przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią zostanie z ekipą na sezon 2021/22. W środę poinformował o tym klub.

Wychowanka Wisły Kraków trafiła do Legionowa przed dwoma sezonami. Wcześniej reprezentowała barwy między innymi takich klubów, jak Atom Trefl Sopot, Muszynianka Muszyna i BKS Bielsko-Biała oraz niemieckich VT Hamburg i VC Wiesbaden. W ekipie trenera Chiappiniego pełni niestandardową dla swojej boiskowej pozycji rolę kapitana.

Reklama

- W Legionowie czuję się świetnie, o czym świadczy fakt, że DPD IŁCapital Legionovia to pierwszy klub, z którym zdecydowałam się związać na trzeci sezon z kolei - mówiła Lemańczyk - Myślę, że wspólnie możemy wypracować jeszcze wiele dobrego i damy naszym kibicom dużo radości. Nic samo się nie zrobi, dlatego mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziecie mogli oglądać zespół, który będzie gotowy do ciężkiej pracy i walki na najwyższym poziomie - dodała. 

- Iza Lemańczyk to nie tylko świetna zawodniczka, ale również fantastyczna kapitan, dobry duch całego zespołu. Bardzo cieszymy się, że zostaje z nami i razem będziemy tworzyć ekipę na sezon 2021/22 - zapewnił menedżer klubu Maciej Szewczyk.

abg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama