Reklama

Reklama

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów poznały rywalki w Lidze Mistrzyń. "Są do przejścia"

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w 2. rundzie Ligi Mistrzyń trafiły na Hapoel Kfar Saba z Izraela. Wiceprezes klubu Wiesław Kozieł jest zadowolony z wyników losowania.

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w 2. rundzie Ligi Mistrzyń trafiły na Hapoel Kfar Saba z Izraela. Wiceprezes klubu Wiesław Kozieł jest zadowolony z wyników losowania.

Rzeszowianki rozgrywki 2. rundy rozpoczną od wyjazdowego spotkania 17 października, rewanż odbędzie się 21 października. Oba zespoły są debiutantami w LM siatkarek.

W przypadku awansu rywalem polskiego zespołu byłby zwycięzca rywalizacji w parze ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko (Bośnia i Hercegowina) - Nova KBM Branik Maribor (Słowenia).

- Jestem zadowolony z wyników losowania. Myślę, że drużyna izraelska jest w naszym zasięgu. Możemy też powalczyć z zespołami, z którymi ewentualnie spotkamy się w kolejnej rundzie - powiedział prezes Kozieł.

Reklama

Jego zdaniem, choć "faza grupowa jest w zasięgu" rzeszowianek, to "trzeba jednak pamiętać, że w sporcie wszystko może się wydarzyć".

Tegoroczne rozgrywki ekstraklasy siatkarek rzeszowianki zakończyły na trzecim miejscu.

Z kolei drużyna siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów, która sezon zakończyła na czwartym miejscu, będzie grała w Pucharze CEV. W poprzednich latach występowała w LM siatkarzy.

Rywalem Resovii będzie fiński zespół Perungan Pojat Rovaniemi. Pierwszy mecz odbędzie się w Finlandii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy