Reklama

Reklama

Porażki siatkarek Tauronu MKS z Rabitą Baku w meczach towarzyskich

Siatkarki Tauronu Banimex MKS wróciły w niedzielę z Azerbejdżanu, gdzie rozegrały dwa sparingi z Rabitą Baku. Oba mecze skończyły się ich porażkami 0-4 i 1:4. Drużyna z Dąbrowy Górniczej przygotowują się do turnieju finałowego Pucharu Polski.

Podopieczne trenera Nicoli Negro w Baku przebywały od wtorku. W czwartek wspólnie trenowały z ekipą Rabity, w kolejne dni rozegrały mecze.

"Przegraliśmy oba spotkania, ale długo graliśmy z Rabitą jak równy z równym, wynik był na styku, a my pokazywaliśmy dobrą siatkówkę. Była to dla nas okazja do sprawdzenia się z jedną z najsilniejszych drużyn. Obóz w Baku oceniam pozytywnie. Po powrocie do Dąbrowy Górniczej rozpoczynamy przygotowania do turnieju finałowego Pucharu Polski" - powiedział Negro, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Reklama

Turniej finałowy Pucharu Polski zostanie rozegrany w dniach 8-9 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rabita będzie gospodarzem Final Four Ligi Mistrzyń (15-16 marca).

W Rabicie grają dwie reprezentantki Polski - Katarzyna Skorupa i Katarzyna Skowrońska-Dolata.

Wyniki meczów:

Rabita Baku - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 4:0 (25:23, 25:21, 25:15, 25:16)

Rabita Baku - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 4:1 (25:15, 25:20, 19:25, 25:23, 15:10).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy