Reklama

Reklama

Piękna reprezentantka Polski pokazała się w bikini. Jest gorąco!

Martyna Grajber zakończyła już sezon klubowy, zdobywając z ŁKS-em Commercecon Łódź brązowy medal Tauron Ligi. Reprezentantka Polski udała się na zasłużony odpoczynek. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z urlopu.

Siatkarki ŁKS Commercecon po raz trzeci pokonały w derbach Łodzi Grot Budowlanych (3:1) i trzeci raz z rzędu wywalczyły brązowy medal mistrzostw Polski. - Dobrze jest przypieczętować sezon pewną wygraną i medalem. Kobiety lubią brąz - przyznała przyjmująca.

- Derby o trzecie miejsce wygrałyśmy dość pewnie i w każdym z meczów piłka była po naszej stronie. 95 procent w tych spotkaniach zależało od nas, od naszej gry i minimalizacji popełniania błędów. Dobrze jest przypieczętować sezon pewną wygraną. Na pewno nasze aspiracje przed sezonem były większe, ale najważniejsze, że kończymy sezon z medalem. Kobiety lubią brąz i to mój drugi krążek tego koloru - zaznaczyła reprezentantka Polski, która w przeszłości występowała w Grot Budowlanych.

Reklama

Więcej na polsatsport.pl - kliknij TUTAJ!

KN

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama