Reklama

Reklama

Orlen Liga - siedem kontraktów w bydgoskim Pałacu

Pałac Bydgoszcz podpisał pierwsze kontrakty z siatkarkami, które w nowym sezonie ekstraklasy będą reprezentowały jego barwy. Zawarto łącznie siedem umów ale z nowych twarzy w zespole jest tylko jedna - Katarzyna Połeć.

Nowe umowy na kolejny sezon gry w bydgoskim zespole podpisały reprezentujące Pałac w poprzednich rozgrywkach: atakująca Zuzanna Czyżnielewska, rozgrywająca Marta Biedziak oraz reprezentantka Polski juniorek, grająca na pozycji przyjmującej Paulina Głaz.

Do Bydgoszczy powraca po dwuletnim wypożyczeniu z zespołu PTPS Piła libero Katarzyna Wysocka. Skład uzupełnią grające do tej pory w zespole juniorek Pałacu Kinga Dybek i Ewelina Janicka. Ta ostatnia jest, podobnie jak Głaz, reprezentantką Polski juniorek.

Nową zawodniczką w zespole jest grająca na pozycji środkowej Katarzyna Połeć. Dla 24-letniej siatkarki będzie to pierwszy sezon w kobiecej ekstraklasie. Zawodniczka przenosi się do Bydgoszczy z pierwszoligowego AZS UEK Kraków.

Reklama

Klub poinformował także, iż trener Pałacu Rafał Gąsior został włączony do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski kobiet jako II trener kadry B, przygotowującej się do udziału w Uniwersjadzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje