Reklama

Reklama

Orlen Liga - Budowlani Łódź kompletują skład

Rozgrywająca Ewa Cabajewska (ostatnio AZS Białystok) w nowym sezonie Orlen Ligi ma występować w zespole siatkarek Budowlanych Łódź, z którym umowy przedłużyły przyjmująca Dorota Ściurka i środkowa Sylwia Pycia. Nie wiadomo jednak, kto będzie trenerem zespołu.

Pod koniec kwietnia decyzję o odejściu z klubu podjął Maciej Kosmol. Oficjalnie mówiono, że była spowodowana tym, że chce się on skupić na pracy w sztabie szkoleniowym kobiecej reprezentacji. Kilka dni temu znalazł jednak zatrudnienie w Siódemce Legionovii Legionowo.

Reklama

Budowlani nie ogłosili natomiast nazwiska następcy Kosmola. Lokalne media podały już wprawdzie informację o tym, że nowym szkoleniowcem zespołu będzie Adam Grabowski z Atomu Trefla Sopot, jednak prezes łódzkiego klubu Marcin Chudzik twierdzi, że była to przedwczesna informacja.

"Rozmawiałem z trenerem Grabowskim, który jest jednym z kilku kandydatów do pracy z naszym zespołem. Na ostateczną decyzję w sprawie nowego szkoleniowca trzeba jednak jeszcze trochę poczekać" - powiedział.

Przed oficjalnym ogłoszeniem nazwiska nowego trenera klub podał informację, że w nowym sezonie w zespole na pewno będą grały Cabajewska, Ściurka i Pycia.

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kosmol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje