Reklama

Reklama

Liga Siatkówki Kobiet. Walkower dla Budowlanych Łódź za mecz z Wisłą Warszawa

Organizator rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet przyznał walkower drużynie Grot Budowlanych Łódź za mecz z Wisłą Warszawa. Sobotnie spotkanie 14. kolejki nie doszło do skutku z powodu nieprzystąpienia do gry zespołu gości. Budowlani otrzymają trzy punkty.

W uzasadnieniu decyzji podkreślono, że z ustalonego stanu faktycznego wynika, iż drużyna Wisła Warszawa nie stawiła się na boisku w wyznaczonym terminie bez uzasadnionego usprawiedliwienia.

Każdy z trzech setów został zweryfikowany po 25:0 dla Budowlanych. Klub z Łodzi ma obecnie 28 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli ekstraklasy, za Developresem SkyRes Rzeszów (36 pkt) i Grupą Azoty Chemikiem Police (39 pkt).

Od decyzji podjętej przez Polską Ligę Siatkówki SA przysługuje odwołanie.

Mecz w ramach 14. kolejki Grot Budowlani - Wisła miał zostać rozegrany w minioną sobotę. Tego dnia okazało się, że klub ze stolicy, który ma duże problemy organizacyjne i kadrowe nie przyjedzie do Łodzi. Beniaminek rozgrywek z bilansem 13 porażek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Reklama

Autor: Bartłomiej Pawlak


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy