Reklama

Reklama

Liga Siatkówki Kobiet: Szafagat Aliszanowa rozgrywającą E.Leclerc Radomki Radom

Reprezentantka Azerbejdżanu Szafagat Aliszanowa została siatkarką E.Leclerc Radomki Radom - poinformował beniaminek ekstraklasy. 27-letnia rozgrywająca ma zastąpić w składzie kontuzjowaną Maję Pelczarską.


Aliszanowa już wcześniej trenowała z zespołem - w Radomiu jest od tygodnia. Jak podano na stronie klubu, prawdopodobnie wystąpi już w środowym meczu, w którym podopieczne Jacka Skroka zmierzą się u siebie z broniącym tytułu Chemikiem Police.

"Nie miałam czasu, żeby dokładnie zwiedzić miasto, ale na pierwszy rzut oka jest tu bardzo ciekawie. Naprawdę podoba mi się Radom. W zespole atmosfera jest świetna. Dziewczyny są wesołe i przyjazne. Najwięcej czasu spędziłam z Alicją Grabką, ale z resztą drużyny też dobrze się dogaduję. Wierzę, że zrealizujemy postawione przed nami zadania i mam nadzieję, że moja osoba jakoś pomoże Radomce" - podkreśliła cytowana w komunikacie Azerka.

W przeszłości występowała głównie w rodzimej lidze. W poprzednim sezonie broniła barw Azerrailu Baku.

Pelczarska tuż po pierwszej kolejce ekstraklasy doznała poważnej kontuzji, która może na dłużej wyeliminować ją z gry. Zawodniczka ma przejść niedługo operację.

Po dwóch kolejkach Radomka ma na koncie dwa punkty i zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje