Reklama

Reklama

Liga Siatkówki Kobiet: Roksana Wers wzmocniła Volleyball Wrocław

Z dnia na dzień wiadomo coraz więcej, jeśli chodzi o skład drużyny z Wrocławia. W czwartek dolnośląski klub ogłosił, że w kolejnym sezonie w biało-zielonych barwach zagra Roksana Wers, kibicom znana pod panieńskim nazwiskiem Brzóska. Klasowa siatkarka, doświadczona w Lidze Siatkówki Kobiet i mająca za sobą występy w reprezentacji Polski.


Roksana Wers to siatkarka występująca na pozycji przyjmującej. Będzie jedną z bardziej doświadczonych zawodniczek w drużynie. Od trzech lat regularnie występuje w Lidze Siatkówki Kobiet (wcześniej Orlen Lidze) - najpierw w drużynie z Ostrowca, ostatnio w zespole z Muszyny. W tym czasie zagrała w 83 meczach, zdobywając 672 punkty. Mocną stroną siatkarki jest zagrywka, którą zdobyła 82 asy serwisowe.

W 2017 roku Roksana Wers została powołana do kadry Polski i otrzymała szansę na występ w biało-czerwonych barwach podczas mistrzostw Europy, które zostały rozegrane w Azerbejdżanie i Gruzji.

W sezonie 2018/2019 przyjmująca zagra w drużynie prowadzonej przez Marka Solarewicza. - Bardzo się cieszę ze mogę w tym sezonie reprezentować klub z Wrocławia. Wrocław to fantastyczne miasto, które zawsze we mnie wzbudzało zainteresowanie. Liczę na to, że zbudujemy poukładany zespół i będziemy walczyć wspólnie o każdy punkt do ligowej tabeli - powiedziała Roksana Wers.

- Do naszej drużyny dołączyła Roksana, która powinna wnieść do zespołu doświadczenie, zdobyte w poprzednich sezonach gry w ekstraklasie. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się porozumieć z Roksaną i że w przyszłym sezonie wspólnie zawalczymy o kolejne sukcesy - powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Roksana Wers jest piąta potwierdzoną zawodniczką, która zagra we Wrocławiu.

Za: lsk.plps.pl

Dowiedz się więcej na temat: Roksana Wers | Volleyball Wrocław | Liga Siatkówki Kobiet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje