Reklama

Reklama

Liga Siatkówki Kobiet. Julieta Lazcano czeka na debiut w Radomce

Argentyńska środkowa Julieta Lazcano zagra jednak w E.Leclerc Radomce. Debiut siatkarki może nastąpić już w poniedziałkowym meczu Ligi Siatkówki Kobiet w Kaliszu z tamtejszym MKS.

Jeszcze niedawno, kiedy Lazcano nie przybyła do Radomia w wyznaczonym terminie, prezes Radomki Thomas Renard stwierdził, że uważa sprawę za zamkniętą. Szef klubu straszył konsekwencjami prawnymi i mówił, że nikt nie może mu rozbijać drużyny. Ale Lazcano w końcu pojawiła się w Radomiu, a klub dostrzegł plusy w całej sytuacji.

"Zarówno my, jaki i Julieta jesteśmy profesjonalistami i mimo wszystko najważniejsze było znalezienie kompromisu" - zaznaczył Renard w oświadczeniu zamieszczonym na stronie klubu.

Zawodniczka podjęła już treningi z nową drużyną. "Jest gotowa do gry. Miała trzy tygodnie przerwy, ale nie wpłynie to na jej formę" - zapewnił trener Jacek Skrok.

Reklama

Szkoleniowiec pytany o przydatność zawodniczki odpowiedział: "Z pewnością jej doświadczenie i umiejętności powinny być dla nas istotnym wzmocnieniem".

Radomska ekipa przegrała trzy dotychczasowe spotkania ekstraklasy i zajmuje 10. pozycję w tabeli. W poniedziałek o godz. 17.30 zmierzy się w Kaliszu z MKS.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama