Reklama

Reklama

Liga Siatkówki Kobiet. Jegor Pimahin odwołany z funkcji trenera KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

- Mając na względzie przede wszystkim cel sportowy, po rozmowach z Jegorem Pimahinem zarząd zespołu KSZO postanowił zakończyć z nim współpracę w charakterze pierwszego trenera – poinformował we wtorek ostrowiecki klub ekstraklasy siatkarek.

Po zakończeniu ubiegłego sezonu w miejsce Adama Grabowskiego trenerem KSZO został Maciej Bartodziejski, a na jego asystenta wyznaczono wówczas Pimahina. Pod koniec sierpnia Bartodziejski poinformował, że rezygnuje z prowadzenia zespołu, podając jako powód sprawy rodzinne.

Wtedy pierwszym szkoleniowcem został Pimahin, a drugim trenerem Mateusz Janik.

W przesłanym we wtorek komunikacie klub poinformował, że Białorusin co prawda rozpoczął przygotowania do sezonu, ale po ich wstępnej analizie zarząd postanowił zatrudnić w roli szkoleniowca trenera z większym doświadczeniem w pracy z zespołem Ligi Siatkówki Kobiet. Klub przekazał, że nazwisko następcy Pimahina powinno być znane jeszcze w tym tygodniu.

Reklama

Rozgrywki ekstraklasy KSZO zainauguruje 3 listopada wyjazdowym meczem z Developresem SkyRes Rzeszów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama