Reklama

Reklama

Liga Siatkówki Kobiet: Izabela Kowalińska ponownie w ŁKS Commercecon Łódź

Izabela Kowalińska ponownie będzie występowała w drużynie ekstraklasy siatkarek ŁKS Commercecon Łódź. Do zespołu wicemistrzyń kraju 33-letnia zawodniczka wraca po ponadpółrocznej przerwie. Ma grać na pozycji przyjmującej.

O powrocie byłej reprezentantki kraju do łódzkiego klubu poinformował jego prezes Hubert Hoffman po niedzielnej przegranej na własnym parkiecie z Developresem SkyRes Rzeszów 0:3.

Kowalińska w ŁKS Commercecon spędziła dwa sezony, będąc jedną z liderek zespołu, który wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski. Przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek doświadczona siatkarka postanowiła zrobić sobie roczną przerwę w karierze. Jak przyznała, nie planowała tak szybkiego powrotu na boisko i dlatego długo zastanawiała się nad propozycją złożoną jej przez prezesa ŁKS.

Reklama

"Ale teraz cieszę się bardzo. Na pewno będzie dla mnie dużym wyzwaniem po kilku miesiącach przerwy zacząć regularne treningi i wrócić do formy. Zrobię wszystko, żeby w tych najważniejszych meczach była +petarda+" - zapewniła w rozmowie z dziennikarzami. W drużynie trenera Michała Maska nominalna atakująca ma występować na pozycji przyjmującej.

Autor: Bartłomiej Pawlak


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama