Reklama

Reklama

Liga Siatkówki Kobiet. Aleksandra Wójcik zostaje w ŁKS Łódź

Reprezentacyjna przyjmująca Aleksandra Wójcik jest kolejną siatkarką, która przedłużyła kontrakt z ŁKS Commercecon. Wcześniej w klubie z Łodzi postanowiły zostać środkowa Klaudia Alagierska i libero Krystyna Strasz.

Nowe umowy wyróżniających się zawodniczek to pierwszy etap budowy zespołu ŁKS przed nowym sezonem LSK.

Będzie to trzeci rok Wójcik w barwach łódzkiej drużyny. W dwóch poprzednich reprezentantka Polski wywalczyła z ŁKS tytuł mistrza kraju oraz brązowy medal.

"Bardzo cieszę się z przedłużenia kontraktu. Dwa poprzednie sezony były najlepszymi w mojej dotychczasowej karierze, co z pewnością ułatwiło rozmowy dotyczące przyszłości. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem, że w nadchodzącym sezonie życzę sobie i wszystkim naszym wspaniałym kibicom kolejnego medalu. Z ich wsparciem, a naszą ambicją i walką jestem pewna, że dostarczymy wszystkim wielu kolejnych  niezapomnianych emocji" - powiedziała 26-letnia przyjmująca.

Oprócz Wójcik w ŁKS zostaną Alagierska i Strasz. Blisko gry w Łodzi jest m.in. atakująca Katarzyna Zaroślińska-Król, która ostatnio występowała w Developresie SkyRes Rzeszów. 33-letnia siatkarka ma zastąpić kończącą karierę kapitan Izabelę Kowalińską.

Szefowie klubu poszukują jeszcze rozgrywającej, w miejsce Włoszki Valerii Caracuty, oraz środkowej.

Autor: Bartłomiej Pawlak

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama