Reklama

Reklama

Gyselle Silva nie zagra w Chemiku Police, Kubanka jest w ciąży

Mistrz Polski w siatkówce, Grupa Azoty Chemik Police musi szukać nowej atakującej. Kubanka Gyselle Silva jest bowiem w ciąży i nie będzie mogła pomóc policzankom w walce o obronę tytułu w kolejnym sezonie.

Chemik, który w minionych rozgrywkach zdobył na krajowych parkietach "potrójną koronę" (Superpuchar, Puchar Polski i tytuł mistrzyń kraju), planował utrzymać jak najwięcej zawodniczek z trzonu zespołu. W grę wchodziła także dwójka Kubanek, które doskonale wkomponowały się w drużynę i miały wydatny udział w sukcesach.

Reklama

W minionym tygodniu policki klub poinformował o podpisaniu kolejnej umowy z najlepiej punktującą zawodniczką w zespole Wilmą Salas. Kibice oczekiwali, że duet kubański nie zostanie rozbity i także Gyselle Silva pozostanie na kolejny rok w Policach. Tak się jednak nie stanie. Nie dlatego, że którakolwiek ze stron by tego nie chciała. 29-letnia zawodniczka jest w ciąży i przez następne miesiące nie będzie w ogóle grała.

"Jestem bardzo szczęśliwa, choć początkowo informacja mnie zaskoczyła. Chciałam zostać w Policach, ponieważ świetnie się tutaj czułam. Plany jednak uległy zmianie. Będę mamą i nie mogę się już tego doczekać" - przyznała Kubanka.

W Chemiku też nie ukrywają zaskoczenia sytuacją. Rodzi to bowiem konieczność znalezienia zastępczyni dla Silvy na pozycji atakującej.

Dowiedz się więcej na temat: chemik police

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje