Reklama

Reklama

Ewelina Tobiasz rozgrywającą Budowlanych Łódź

Ewelina Tobiasz została nową siatkarką Budowlanych Łódź. 21-letnia rozgrywająca, która ma już za sobą debiut w seniorskiej kadrze Polski, o miejsce w łódzkiej drużynie będzie walczyła z reprezentantką Czech Pavlą Vincourovą.

W minionym sezonie Tobiasz grała w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Z łódzkim zespołem związała się w piątek roczną umową. Dzień wcześniej kontrakt podpisała niespełna 23-letnia Vincourova, która ostatnio występowała we włoskim zespole Savino Del Bene Scandicci. Trzecią nową zawodniczką w kadrze Budowlanych jest przyjmująca reprezentacji Niemiec Heike Beier (BKS Aluprof Bielsko-Biała). 

- Teraz naszym priorytetem jest znalezienie środkowej, która zastąpi Sanję Popović. Na polskim rynku praktycznie nie ma takiej siatkarki, więc szukamy głównie za granicą. Nie spieszymy się jednak, bo chcemy dokonać przemyślanego i jak najlepszego wyboru. Tym bardziej, że będzie to z pewnością najdroższy transfer - powiedział prezes Budowlanych Marcin Chudzik.

Reklama

Dodał, że w związku z rozszerzeniem meczowej kadry z 12 do 14 zawodniczek do drużyny zostaną włączone siatkarki z Młodej Ligi. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje