Reklama

Reklama

Ekstraklasa siatkarek. Wyniki piątej serii gier

Polski Cukier Muszynianka pokonał Pałac Bydgoszcz 3:1 w jednym z najciekawszych meczów piątej kolejki OrlenLigi. Sprawdź wyniki pozostałych spotkań.

PTPS Piła - Budowlani Łódź 3:1 (26:24, 25:22, 20:25, 25:21).

Reklama

PTPS Piła: Agata Babicz, Anita Kwiatkowska, Kiesha Leggs, Małgorzata Skorupa, Joanna Sobczak, Dorota Wilk - Wolha Pauliukouskaja (libero) - Katarzyna Lewandowska

Budowlani Łódź: Heike Beier, Ewelina Brzezińska, Daiana Muresan, Gabriela Polańska, Sylwia Pycia, Pavla Vincourova - Dorota Medyńska (libero) - Martyna Grajber, Ewelina Tobiasz, Julia Twardowska, Magdalena Woźniczka. 

Aluprof Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:23, 25:18, 31:33, 25:14).

Aluprof Bielsko-Biała: Yael Castiglione, Helena Horka, Małgorzata Lis, Koleta Łyszkiewicz, Kornelia Moskwa, Nikola Radosova - Mariola Wojtowicz (libero) - Natalia Bamber-Laskowska, Emilia Mucha, Aleksandra Pasznik, Natalia Strózik

KSZO Ostrowiec: Kinga Dybek, Julia Piotrowska, Sandra Szczygioł, Paulina Szpak, Dorota Ściurka, Alicja Wójcik - Angelika Bulbak (libero) - Roksana Brzóska, Anna Korabiec, Beata Mielczarek, Zuzanna Pieczka, Ewelina Polak. 

Polski Cukier Muszynianka - Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 25:20, 20:25, 25:20).

Polski Cukier Muszynianka: Julia Milovits, Anna Grejman, Maja Savic, Adela Helic, Natalia Kurnikowska, Justyna Sosnowska - Aleksandra Krzos (libero) - Karolina Szczygieł, Karolina Ciaszkiewicz-Lach, Kinga Hatala.

Pałac Bydgoszcz: Natalia Misiuna, Paulina Bałdyga, Joanna Kuligowska, Małgorzata Śmieszek, Natalia Krawulska, Ewelina Krzywicka - Pola Nowakowska (libero).

SK bank Legionovia - Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (22:25, 25:22, 25:11, 23:25, 7:15).

SK bank Legionovia: Iga Chojnacka, Natalia Gajewska, Daria Paszek, Katarzyna Połeć, Malwina Smarzek, Aleksandra Wójcik - Katarzyna Wysocka (libero) - Monika Bociek, Klaudia Grzelak, Joanna Pacak, Małgorzata Zaciek.

Developres SkyRes Rzeszów: Weseła Bonczewa, Paulina Głaz, Magdalena Hawryła, Joanna Kapturska, Ana Otasevic, Agata Skiba - Lucyna Borek (libero) - Adrianna Budzoń, Magda Jagodzińska, Dominika Nowakowska, Ewa Śliwińska, Aleksandra Wańczyk, Katarzyna Warzocha. 

Impel Wrocław - PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (15:25, 25:22, 15:25, 21:25)

Impel Wrocław: Monika Ptak, Agnieszka Kąkolewska, Kristin Hildebrand, Milena Radecka, Katarzyna Skowrońska-Dolata, Carolina Costagrande - Lenka Durr (libero) - Karolina Piśla, Andrea Kossanyiova, Joanna Kaczor, Magdalena Gryka.

PGE Atom Trefl Sopot: Maja Tokarska, Maret Balkestein-Grothues, Zuzanna Efimienko, Danica Radenkovic, Klaudia Kaczorowska, Katarzyna Zaroślińska - Agata Durajczyk (libero) - Anna Miros, Anna Kaczmar, Olga Sawenczuk.

Wyniki 5. kolejki:

Aluprof Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec

3:1 (25:23, 25:18, 31:33, 25:14)

PTPS Piła - Budowlani Łódź 3:1

(26:24, 25:22, 20:25, 25:21)

SK bank Legionovia - Developres SkyRes Rzeszów

2:3 (22:25, 25:22, 25:11, 23:25, 7:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

0:3 (19:25, 20:25, 20:25)

Impel Wrocław - PGE Atom Trefl Sopot

1:3 (15:25, 25:22, 15:25, 21:25)

Polski Cukier Muszynianka - Pałac Bydgoszcz

3:1 (25:20, 25:20, 20:25, 25:20)

Tabela (mecze, zwycięstwa, porażki, sety, punkty)

1. Chemik Police                   5 5 0 15-1     15

2. PGE Atom Trefl Sopot            5 4 1 13-5     12

3. Budowlani Łódź                  5 4 1 13-5     11

4. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza     5 4 1 12-6     11

5. Impel Wrocław                   5 3 2 10-7      9

6. Aluprof Bielsko-Biała      4 2 2 10-7      8

7. Polski Cukier Muszynianka       5 3 2  9-9      8

8. PTPS Piła                       5 2 3  9-11     7

9. SK bank Legionovia              4 1 3  6-9      4

10. Developres SkyRes Rzeszów 5 1 4  4-14     2

11. Pałac Bydgoszcz                5 0 5  2-15     0

12. KSZO Ostrowiec                 5 0 5  1-15     0

Mecze w następnej kolejce

2015-11-07:

PTPS Piła - Aluprof Bielsko-Biała (18.00)

2015-11-08:

Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław (14.45) PGE Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (16.00) Chemik Police - SK bank Legionovia (17.00)

2015-11-09:

Developres SkyRes Rzeszów - Budowlani Łódź (18.00) Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec (18.00).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje