Reklama

Reklama

Ekstraklasa siatkarek: W Krośnie o Puchar Prezydenta

Czołowe zespoły ekstraklasy siatkarek - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS, BKS Aluprof Bielsko-Biała i Impel Wrocław zagrają w Noworocznym Turnieju o Puchar Prezydenta Krosna.

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach trzy drużyny ekstraklasy kobiet wystąpią w rozpoczynającym się w czwartek w krośnieńskiej hali towarzyskich zawodach. Wszystkie trzy kluby traktują imprezę jako ważny etap przygotowań do dalszej rywalizacji o punkty Orlen Ligi.

Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno znane jest m.in. z organizacji turniejów z udziałem drużyn Plus Ligi. Rozpoczynające się w czwartek zawody będą nowym doświadczeniem i atrakcją dla fanów siatkówki z Podkarpacia.

"Turniej jest prawdziwą gratką dla kibiców. Naszą misją jest popularyzacja siatkówki, pokazywanie jej w jak najlepszym wydaniu. Sami też chcemy brać przykład z najlepszych" - podkreśla Andrzej Hojnor, prezes KSS Karpaty Krosno.

Reklama

Turniejowi towarzyszyć będzie akcja honorowego dawstwa krwi. Zaplanowana została na sobotę (godz. 11-14). Chętnych do oddania krwi kwalifikował będzie lekarz.

Na osoby, które oddadzą krew, czekać będzie specjalny okolicznościowy karnet, upoważniający do wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez KSS Karpaty w 2014 r.

Program turnieju:

2 stycznia (czwartek), godz. 18

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - BKS Aluprof Bielsko-Biała

3 stycznia (piątek), godz. 18

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław

4 stycznia (sobota), godz. 16

Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje