Reklama

Reklama

Ekstraklasa siatkarek: Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:0

Siatkarki Grotu Budowlanych wciąż liczą się w walce o brązowe medale mistrzostw Polski. Łódzki klub wygrał u siebie drugi mecz z Developresem SkyRes Rzeszów 3-0 i w serii o trzecie miejsce doprowadził do remisu 1-1. Decydujące spotkanie odbędzie się w środę w Rzeszowie.

Drugi mecz o trzecie miejsce:

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (27:25, 25:17, 25:23)

Grot Budowlani: Pavla Vinczourova, Agnieszka Kąkolewska, Julia Twardowska, Gabriela Polańska, Kaja Grobelna, Martyna Grajber - Agata Witkowska (libero) - Ewelina Polak, Adrianna Muszyńska, Justyna Kędziora.

Developres SkyRes: Anna Kaczmar, Jelena Blagojević, Helene Rousseaux, Katarzyna Żabińska, Monika Ptak, Adela Helić - Lucyna Borek (libero)- Klaudia Kaczorowska, Agnieszka Rabka, Julia Andruszko, Ewa Żak.

Stan rywalizacji play-off (do dwóch zwycięstw): 1-1. Decydujący mecz w środę w Rzeszowie (godz. 18).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy