Reklama

Reklama

Ekstraklasa siatkarek. Anna Stencel zagra w Developresie Rzeszów

Środkowa Anna Stencel została siatkarką występującego w ekstraklasie Developresu - poinformował rzeszowski klub.

24-latka niedawno została powołana przez selekcjonera reprezentacji Polski Jacka Nawrockiego do kadry na rozpoczynające się w czwartek zgrupowanie w Szczyrku.

Stencel jest wychowanką PTPS Piła i ten klub reprezentowała przez sześć sezonów, ale w poprzednim grała w drużynie Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz.

"Bardzo się cieszę, że już niedługo będę mogła założyć koszulkę Developresu. Jestem bardzo podekscytowana i z niecierpliwością czekam na nowe wyzwania" - powiedziała siatkarka, cytowana na stronie internetowej rzeszowskiego klubu.

Reklama

Ekipa Developresu SkyRes Rzeszów, prowadzona przez byłego trenera męskiej reprezentacji Polski Francuza Stephane'a Antigę, w przerwanym przedwcześnie z powodu koronawirusa sezonie 2019/20 została wicemistrzem Polski i w następnym wystąpi w Lidze Mistrzów.

pp/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama