Reklama

Reklama

Daiana Muresan atakującą Budowlanych Łódź

Daiana Muresan będzie nową atakującą w zespole siatkarek Budowlanych Łódź. Reprezentantka Rumunii zastąpi Amerykankę Katie Carter, która z powodów osobistych zdecydowała się zawiesić karierę.

W drużynie prowadzonej przez Jacka Pasińskiego Carter miała zająć miejsce Chorwatki Sanji Popovic, która odeszła do Leningradki Petersburg. Amerykanka podpisała kontrakt, ale nie przyjechała do Łodzi. Na początku tego tygodnia łódzki klub poinformował, że ze względu na ciężką chorobę matki Carter zdecydowała się zrezygnować z gry w najbliższym sezonie i rozważa nawet definitywne zakończenie kariery.

Budowlani wypełnili lukę po Carter podpisując kontrakt z Muresan, która może grać zarówno na pozycji atakującej, jak i przyjmującej. Nowa zawodniczka łódzkiego zespołu w sezonie 2010/11 występowała w AZS Białystok. Trzy poprzednie lata spędziła natomiast we Włoszech. Ostatnio grała w zespole Savino Del Bene Scandicci, gdzie występowała też m.in. czeska rozgrywająca Pavla Vincourova, która latem również związała się z Budowlanymi.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Budowlani Łódź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje