Reklama

Reklama

Serie B. Dziczek wyszedł ze szpitala

Patryk Dziczek opuścił szpital, w którym przebywał przez kilka dni po zasłabnięciu na boisku. Podziękował personelowi za opiekę i zapowiedział szybki powrót na boisko.

Do niepokojącego incydentu z udziałem Dziczka doszło w minionym tygodniu. Zawodnik zasłabł podczas treningu występującej w Serie B Salernitany. Pierwszej pomocy udzielił mu klubowy lekarz.

Reklama

Po kompleksowych badaniach w szpitalu wykluczono problemy z sercem. Nie doszukano się również innych poważnych problemów zdrowotnych. Zawodnik opuścił placówkę medyczną w poniedziałek.       

"Chciałbym podziękować wszystkim za wiadomości oraz za wsparcie. Dziękuję całemu personelowi medycznemu za wspaniała opiekę, a także doktorowi z Salernitany! Na koniec dziękuję mojej narzeczonej za wszystko co dla mnie zrobiła i za to, że zawsze przy mnie jest! Jestem już w domu i czuję się dobrze! Wracam wkrótce!" - napisał 22-latek na Instagramie.

Dziczek trafił do Włoch latem zeszłego roku. Został wykupiony przez Lazio Rzym za 2,15 mln euro i wypożyczony do Salernitany. W ubiegłym sezonie zaliczył 20 spotkań na zapleczu włoskiej ekstraklasy.    

UKi

Serie B - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: Patryk Dziczek | Serie B | Salernitana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje