Reklama

Reklama

Żona wycenia Maura Icardiego na 200 mln euro

Reprezentująca interesy swojego męża Maura Icardiego agentka Wanda Nara przyznała, że napastnik Interu wzbudza zainteresowanie ze strony największych klubów Starego Kontynentu. Najczęściej wymienia się, będący w kryzysie i poszukujący bramkostrzelnego zawodnika, Real Madryt.

Luciano Spalletti postawił na Icardiego i powierzył mu opaskę kapitańską Interu Mediolan. Decyzja szkoleniowca okazała się zbawienna dla postawy Argentyńczyka i całego zespołu, który w tym sezonie Serie A jeszcze nie poniósł porażki. Napastnik "Nerazzurrich" w 14 spotkaniach zdobył 15 bramek i jest liderem klasyfikacji strzelców, a Inter zajmuje drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do prowadzącego Napoli.

24-letni piłkarz doczekał się także powołania do reprezentacji Argentyny od selekcjonera Jorge Sampaolego. Rozbrat z kadrą narodową spowodowany był kontrowersyjną relacją z Wandą Narą, byłą żoną Maxi Lopeza. Nara przyznaje, że Icardi jest szczęśliwy w Interze, ale zainteresowanie ze strony takich klubów, jak: Real Madryt, Chelsea oraz Bayern Monachium dają wiele do myślenia.

Reklama

- Mauro to ważny zawodnik, a to są kluby, które śledzą jego poczynania od jakiegoś czasu. Bez dwóch zdań, jest jedną z najlepszych dziewiątek na świecie, dlatego takie wielkie zespoły przyglądają się mu - oceniła Nara.

Zapytana, czy Real kontaktował się z Icardim ostatnio, Nara odpowiedziała, że "woli nie podawać do publicznej wiadomości, kto się z nią kontaktuje, a Mauro jest zadowolony ze swoich występów w Interze". - Zarząd doskonale zdaje sobie sprawę, że odrzucił kilka ofert, ponieważ w sercu ma "Nerazzurrich". Nie zaprzeczam, że wiele drużyn się nim interesuje, wiele więcej niż zostało powiedziane - dodała.

W umowie Icardiego z Interem, obowiązującej do 2021 r., wpisana jest klauzula odejścia w wysokości 110 mln euro, ale żona i jednocześnie agentka piłkarza przekonana jest, że napastnik "wart jest przynajmniej 200 mln euro".

- W piłce trudne jest stwierdzenie, że nigdy nie odejdziesz, bo nigdy nie wiadomo, co się stanie. Owszem Mauro ma kontrakt, chce wygrywać z Interem, ale przyszłości nie zna nikt. Czasami pojawiają się oferty nie do odrzucenia - oceniła Nara.

Serie A: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL