Reklama

Reklama

"Złota Piłka dla Zlatana"

Po ogłoszeniu listy kandydatów do Złotej Piłki, przedstawiciele europejskich klubów promują swoich piłkarzy. Nie dziwi więc fakt, że według prezesa Interu Mediolan, Massimo Morattiego laureatem nagrody powinien zostać... Zlatan Ibrahimović.

Szef klubu z San Siro jest podekscytowany zdecydowanym zwycięstwem nad Romą (4:0). Według niego, Ibrahimović był najlepszym piłkarzem tego meczu, a jego gra w całym poprzednim sezonie powinna zostać doceniona Złotą Piłką.

- Myślę, że na to zasługuje, bo jego występy są absolutnie magiczne - twierdzi Moratti. Prezes Interu zaprzeczył, również by miał zamiar sprzedać do Juventusu Turyn jedną ze swoich gwiazd, Manciniego. - Nie było żadnych rozmów ze strony działaczy "Starej Damy", więc uważam, że temat po prostu nie istnieje - oświadczył.

Reklama

Moratti przyznał, że jest pod wielkim wrażeniem tego co dzieje się w klubie. - Nie mamy rywali w tym sezonie, nikt nie może nam dorównać. Jedynymi naszymi przeciwnikami jesteśmy my sami - zauważył. - Oczywiście nie popadamy w samozachwyt, ale nasze postępy w grze są niewiarygodne - dodał.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy