Reklama

Reklama

  • 1 .Inter Mediolan (46 pkt.)
  • 2 .AC Milan (42 pkt.)
  • 3 .SSC Napoli (39 pkt.)
  • 4 .Atalanta Bergamo (38 pkt.)
  • 5 .Juventus Turyn (34 pkt.)
  • 6 .AS Roma (32 pkt.)
  • 7 .ACF Fiorentina (32 pkt.)
  • 8 .Lazio Rzym (31 pkt.)

Zlatan Ibrahimović: Chcę grać tak długo, jak się da. Obawiam się przestać

Zlatan Ibrahimović był gościem jednego z odcinków włoskiego talk show "Che Tempo Che Fa", emitowanego przez stację Rai 3. Szwed jak zwykle podzielił się kilkoma ciekawymi przemyśleniami - m.in. na temat tego, jak widzi swoją najbliższą przyszłość w futbolu. 40-letni "Ibra" jest pewien jednego - na razie nie chce odwieszać butów na kołek.

Zlatan Ibrahimović należy do grona najstarszych aktywnych zawodników występujących w topowych europejskich ligach - Szwed na początku października skończył dokładnie 40 lat. Mimo to nie zamierza "składać broni" i odchodzić na piłkarską emeryturę - co potwierdził w jednym ze swoich ostatnich wywiadów.

"Ibracadabra" pojawił się ostatnio w programie telewizji Rai 3 "Che Tempo Che Fa". Rozmowa zeszła wówczas na temat jego planów na najbliższą przyszłość.

Zlatan Ibrahimović: Trzeba położyć presję na Milan

"Pragnę grać jak najdłużej. Mam zamiar kontynuować karierę dopóki tylko będę czuć adrenalinę" - powiedział zawodnik, nawiązując zapewne w ten sposób do tytułu swojej nowej książki, "Adrenalina: My Untold Stories".

Reklama

Studio Ekstraklasa na żywo w każdy poniedziałek o 20:00 - Sprawdź!


"Wywrzyjmy presję na Milanie, aby przedłużył ze mną umowę. Mam nadzieję, że zostanę w Mediolanie do końca życia. Nadal mam cele, które mogę osiągnąć, chcę wygrać kolejne Scudetto" - kontynuował Ibrahimović".

"Nie wiem, co mnie czeka po czasach gry w piłkę, więc trochę obawiam się przestać. Zobaczymy, jak będzie, ale teraz chcę kontynuować granie, by nie mieć potem żadnego żalu" - skwitował Szwed.

Serie A. Zlatan Ibrahimović ma kontrakt z AC Milan ważny do końca sezonu

Zlatan Ibrahimović do Milanu dołączył w 2020 roku. To jego druga przygoda z drużyną "Rossonerich" - pierwotnie występował w tym klubie w latach 2010-2012 (początkowo będąc na wypożyczeniu z FC Barcelona).

Kontrakt "Ibry" ma wygasnąć dokładnie 30 czerwca 2022 roku.

PaCze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama