Reklama

Reklama

Transfery. Simone Zaza trafił do Juventusu Turyn

​Juventus ogłosił na swojej oficjalnej stronie internetowej pozyskanie napastnika Sassuolo Simone Zazy. Klub z Turynu zapłacił za snajpera 18 mln euro.

Serie A. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

W 2013 roku Juventus wszedł w porozumienie z Sassuolo w sprawie współwłasności karty zawodniczej napastnika. Rok później Juve odsprzedało jednak swój udział Sassuolo, co oznaczało, że całość praw należała do tego ostatniego klubu.

Juventus zastrzegł sobie jednak prawo wykupienia zawodnika i turyńczycy właśnie skorzystali z tej opcji.

"Ogłaszamy, że Juventus doszedł do porozumienia z Sassuolo w sprawie pozyskania Simone Zazy za 18 mln euro. Kwota ta będzie wpłacana Sassuolo w ratach, przez kolejne trzy lata. Potwierdzamy także, że zawodnik podpisał pięcioletni kontrakt z Juventusem" - napisano na oficjalnej stronie Juventusu.

Reklama

Zaza rozegrał w Sassuolo 64 mecze, w których zdobył 20 goli. To trzeci napastnik, który tego lata trafił do Turynu. Wcześniej Juventus pozyskał Mario Mandżukicia z Atletico Madryt i młodego gwiazdora Palermo - Paulo Dybalę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy