• 6 .AC Milan (66 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (62 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (51 pkt.)

Torino - Sassuolo 1-3 w meczu 35. kolejki Serie A

Torino przegrało na swoim stadionie z Sassuolo 1-3 w meczu 35. kolejki Serie A. Cały mecz w barwach drużyny gospodarzy rozegrał Kamil Glik.

Serie A. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Mecz z Sassuolo rozpoczął się dla Torino fatalnie. Już w 2. minucie Alfred Duncan zacentrował w pole karne, a Nicola Sansone precyzyjnym strzałem głową skierował piłkę do siatki.

"Byki" rzuciły się jednak do odrabiania strat i pięć minut później doprowadziły do remisu.

Daniele Baselli wypatrzył przed polem karnym Bruno Peresa, a ten uderzył w dolny róg i zdobył bramkę.

Tuż przed przerwą Torino powinno wyjść na prowadzenie, ale Joseph Martinez huknął z narożnika pola karnego w poprzeczkę bramki Sassuolo.

Ta niewykorzystana okazja zemściła się na gospodarzach kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry. Domenico Berardi kapitalnie dośrodkował w pole karne, a Federico Peluso strzelił gola głową.

Wydawało się, że mecz zakończy się minimalnym zwycięstwem gości, ale w końcówce spotkania Marcello Trotta zdecydował się na indywidualną akcję i mocnym uderzeniem pokonał bramkarza Torino ustalając wynik na 3-1 dla Sassuolo.

Dowiedz się więcej na temat: Torino FC | Sassuolo | Kamil Glik