• 6 .AC Milan (66 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (62 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (51 pkt.)

Torino - Empoli 0-0 w 4. kolejce Serie A. 90 minut Skorupskiego

Łukasz Skorupski nie dał się pokonać, a jego Empoli po bardzo słabym meczu zremisowało z Torino 0-0.

Wyniki, tabela, statystyki Seria A - TUTAJ

Pierwsza połowa nie należała dla łatwych dla Skorupskiego. Jego zespół ograniczał się do murowania bramki, ale często robił to nieporadnie.

Szczęśliwie dla Empoli podobnie w ataku radzili sobie zawodnicy Torino. Przed przerwą mieli kilka okazji, ale Skorupski poważnie musiał interweniować tylko dwa razy: raz odbił uderzenie z dystansu, a następnie zdążył z interwencją przy mocnych strzale.

Polski bramkarz sprowadził też na swój zespół kłopoty złym wybiciem piłki, ale Torino takiego prezentu też nie było w stanie wykorzystać.

W drugiej części na boisku działo się jeszcze mniej i spotkanie pewnie będzie kandydować do jednego z najgorszych spotkań w Serie A.

Empoli zajmuje 16. miejsce w tabeli, Torino jest 12.

Torino - Empoli 0-0