Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Hiszpania (0 pkt.)
  • 2. Polska (0 pkt.)
  • 3. Słowacja (0 pkt.)
  • 4. Szwecja (0 pkt.)

SSC Napoli. Vicotr Osimhen z koronawirusem. Zostanie ukarany przez klub?

Według włoskich mediów Vicotr Osimhen zostanie ukarany przez Napoli. Piłkarz powrócił bowiem do klubu zainfekowany koronawirusem, a kilka dni temu zorganizował imprezę urodzinową, podczas której nikt nie przestrzegał zasad bezpieczeństwa.

Jak twierdzi "La Gazzetta dello Sport" sytuacja Victora Osimhena w Napoli jest coraz gorsza. Nigeryjski napastnik powrócił do klubu po przerwie świątecznej i od razu zdiagnozowano u niego koronawirusa.

Kilka godzin później w internecie opublikowano film z imprezy urodzinowej piłkarza, co rozwścieczyło wszystkich w szeregach "Azzurrich". 

Na nagraniu było widać, że zawodnik - jak i zaproszeni goście - nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa, a sam gracz... rozrzucał pieniądze podczas tańca. Osimhen bardzo długo leczył kontuzję, której nabawił się podczas meczu reprezentacji, a teraz czeka go kolejna przerwa, spowodowana kwarantanną. 

Piłkarza telefonicznie skrytykować miał już trener Napoli Gennaro Gattuso, a wściekły na niego jest również prezydent klubu Aurelio De Laurentiis i prawdopodobnie szykuje dla niego ogromną karę. 

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

PA


Dowiedz się więcej na temat: SSC Napoli | Victor Osimhen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje