Reklama

Reklama

SSC Napoli. Faouzi Ghoulam przedłużył kontrakt do 2022 roku

Faouzi Ghoulam przedłużył kontrakt z SSC Napoli. Obrońca pozostanie w Neapolu do 2022 roku, poinformował we wtorek klub Serie A.

Poprzednia umowa 26-letniego piłkarza wygasała 30 czerwca przyszłego roku.

Algierczyk obecnie leczy kontuzję więzadeł krzyżowych, której doznał w zeszłym miesiącu podczas meczu z Manchesterem City w Lidze Mistrzów.

Napoli poinformowało o przedłużeniu umowy z Ghoulamem na Twitterze, ilustrując wpis zdjęciem podpisującego dokumenty piłkarza z prezesem Aureliem de Laurentiisem.

"Jestem dumny i szczęśliwy, że uczestniczę w tym wielkim projekcie" - napisał piłkarz na tym samym portalu społecznościowym.

"Reprezentować to piękne miasto i jego barwy. Jestem dumny z bycia neapolitańczykiem. Naprzód Napoli na zawsze" - dodał.

Reklama

Urodzony we Francji, ale reprezentujący Algierię Ghoulam, do Napoli trafił w 2014 roku z Saint-Etienne.

Pawo

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Serie A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama