• 6 .AS Roma (17 pkt.)
  • 7 .Hellas Verona FC (15 pkt.)
  • 8 .Atalanta Bergamo (14 pkt.)

SSC Napoli - Atalanta Bergamo 0-2 w Serie A. Grali Zieliński i Milik

Piotr Zieliński znalazł się w wyjściowym składzie Napoli, a jego drużyna sensacyjnie przegrała z Atalantą 0-2. 31 minut zagrał też Arkadiusz Milik.

Serie A - sprawdź wyniki, terminarz, tabelę

Piotr Zieliński jest w tym sezonie w kapitalnej formie. Jeśli nie kończy meczu z golem, to notuje asystę. W sobotę znów znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Atalantą Bergamo, która zajmuje wysokie, czwarte miejsce.

Arkadiusz Milik po raz kolejny zaczął mecz na ławce rezerwowych.

Niespodziewanie pierwszego gola w sobotę strzelili goście. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym odnalazł się Matti Caldara, który zamykał akcję i trafił głową tuż przy słupku.

W 59. minucie na boisko wszedł Arkadiusz Milik, który zmienił Marka Hamszika.

Frank Yannick Kessie w 66. minucie dostał drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska. Od tego momentu Napoli grało z przewagą jednego zawodnika.

W 70. minucie Atalanta strzeliła drugiego gola. W pole karne Napoli wpadł Caldara i nie dał szans Reinie.

W 72. minucie bliski strzelenia kontaktowego gola był Zieliński. Pomocnik uderzył zza pola karnego, ale pomylił się o kilka centymetrów. Zieliński tego dnia zanotował słabszy występ.

SSC Napoli - Atalanta Bergamo 0-2 (0-1)

Bramki: 0-1 Mattia Caldara (28. min.), 0-2 Mattia Caldara (70.)

Napoli - Atalanta -> zobacz raport

Dowiedz się więcej na temat: SSC Napoli | Atalanta Bergamo | Piotr Zieliński | Arkadiusz Milik