• 6 .Lazio Rzym (64 pkt.)
  • 7 .AS Roma (55 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (53 pkt.)

Spezia Calcio - Crotone. Skomplikowana sytuacja drużyny Orła

Po szalonym meczu beniaminków Spezia pokonała Crotone 3-2. Całe starcie w barwach ekipy gości rozegrał Arkadiusz Reca, a w czasie spotkania oglądaliśmy kilka efektownych trafień.

Sytuacja Crotone w tabeli robi się coraz bardziej nieciekawa. Zawodnicy Serse Cosmiego nie dali rady wygrać w starciu z innym beniaminkiem - Spezią i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Obie ekipy długo nie mogły złapać wiatru w żagle i na pierwszego gola musieliśmy poczekać do 40. minuty. Wówczas Koffi Djidji oddał efektowny strzał z powietrza, będąc odwróconym plecami do bramki, po którym piłka znalazła drogę do siatki.

Gospodarze zdołali natomiast wyrównać na początku drugiej połowy. Daniele Verde dopadł do piłki po podaniu Riccardo Marchizzy i momentalnie huknął, a pędząca futbolówka trafiła do bramki tuż pod poprzeczkę.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Piłkarze Crotone nie dali się zepchnąć do defensywy i szybko udało im się ponownie objąć prowadzenie. Po składnej akcji Niccolo Zanellato zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej. Nabiegł na nią Simy i pewnie dopełnił formalności.

Spezia odmieniła losy starcia w samej końcówce meczu. Najpierw do siatki trafił Giulio Maggiore, a wynik w doliczonym czasie gry ustanowił Martin Erlić.

Całe spotkanie w barwach ekipy gości rozegrał Arkadiusz Reca.

Alex Cordaz
70′ Salvador Ferrer Canals
Lévy Koffi Djidji  40′
33′ Ardian Ismajli
Sebastiano Luperto
 90′ Martin Erlić
Vladimir Golemić
Riccardo Marchizza
Junior Messias
 89′ Giulio Maggiore
Salvatore Molina69′
84′ Tommaso Pobega
Ahmed Benali39′
46′ Matteo Ricci
Arkadiusz Reca26′
 63′ 70′ Daniele Verde
Jacopo Petriccione
M'Bala Nzola
Adam Ounas81′
46′ Emanuel Quartsin Gyasi
Lisandro Magallán39′
70′ Luca Vignali
Luca Marrone
Gennaro Acampora
Andrea Rispoli
Lucien Agoume
Eduardo Henrique da Silva
70′ Kevin Andrés Agudelo Ardila
Luis Rojas Zamora
46′ Leonardo de Souza Sena
Miloš Vulić
46′ Diego da Silva Farias
Niccolò Zanellato69′
84′ Andrey Galabinov