• 6 .Atalanta Bergamo (9 pkt.)
  • 7 .Sampdoria Genua (9 pkt.)
  • 8 .Hellas Verona FC (8 pkt.)

Skorupski zawalił bramkę w sparingu AS Roma

Bramkarz AS Roma Łukasz Skorupski miał duży udział w straconej przez jego zespół bramce w meczu kontrolnym z Arisem Saloniki.

Polak dał się zaskoczyć w 17. minucie. Chigozie Udoji uderzył z rzutu wolnego z ostrego kąta i zmieścił piłkę w krótkim rogu bramki Skorupskiego. Nie był to wymarzony początek meczu dla naszego bramkarza.

Skorupski rozegrał całe spotkanie, a jego zespół wygrał 2-1. Bramki zdobyli: Pablo Osvaldo i Michael Bradley.

Były bramkarz Górnika Zabrze tydzień temu zaliczył pierwszy mecz w barwach Romy. Zagrał wówczas w drugiej połowie zremisowanego 1-1 meczu z Bursasporem.

Skorupski, który ma za sobą jeden mecz w prowadzonej przez Waldemara Fornalika reprezentacji Polski, 13 lipca podpisał z AS Roma czteroletni kontrakt.

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Skorupski | AS Roma | Aris Saloniki | sparing | Serie A