• 6 .AC Milan (66 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (62 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (51 pkt.)

Serie A. US Sassuolo Calcio - Juventus Turyn 3-3. Cały mecz Szczęsnego

Po bardzo emocjonującym spotkaniu Juventus zremisował z Sassuolo 3-3. Całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny i w końcówce meczu zaliczył kluczową interwencję!

Ostatnie mecze z udziałem Juventusu na pewno nie mogą nudzić, choć kibice "Starej Damy" woleliby pewnie, aby ich podopieczni grali spokojniej, jednak wygrywali. W minionej kolejce podopieczni Maurizio Sarriego zremisowali z Atalantą 2-2, a wcześniej ulegli w starciu z Milanem 2-4.

Spotkanie rozpoczęło się o wiele lepiej dla ekipy gości. Już w 5. minucie Miralem Pjanić zagrał do Danilo, a ten pięknym strzałem z dystansu umieścił piłkę w siatce. Jak już świętować urodziny to właśnie w taki sposób.

Piłkarze Juventusu poszli za ciosem i po chwili zdobyli drugiego gola. Tym razem Pjanić podał w kierunku Gonzalo Higuaina, a Argentyńczyk znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnie dopełnił formalności.

33. kolejka Włochy - Serie A
2020-07-15 21:45 | Stadion: MAPEI Stadium - Città del Tricolore | Arbiter: P. Valeri
Wojciech Szczęsny
75′ Vlad Iulian Chiriches
. Alex Sandro  64′
53′ Giorgos Kiriakopoulos
Giorgio Chiellini46′
Mert Müldür
Danilo  5′
Federico Peluso
Matthijs de Ligt
86′ Jeremie Boga
Rodrigo Bentancur
 29′ 66′ Filip Djuricić
Blaise Matuidi81′
Manuel Locatelli
Miralem Pjanić57′
42′ 67′ Francesco Magnanelli
Federico Bernardeschi45′ 62′
 54′ Francesco Caputo
Gonzalo Higuain  12′ 57′
 51′ 58′ 86′ Domenico Berardi
Cristiano Ronaldo61′
Gianluca Pegolo
Gianluigi Buffon
86′ Gianmarco Ferrari
Carlo Pinsoglio
Giangiacomo Magnani
Leonardo Bonucci81′
Stefano Piccinini
Merih Demiral
75′ Marlon Santos da Silva Barbosa
Daniele Rugani46′
67′ 90′ Mehdi Bourabia
Aaron Ramsey81′ 90′
66′ Hamed Junior Traorè
Paulo Dybala57′
Giacomo Manzari
Marco Olivieri
86′ Giacomo Raspadori

Sasuolo mogło odpowiedzieć błyskawicznie, jednak Wojciech Szczęsny dobrze wyszedł z bramki i wygrał pojedynek z Ciccio Caputo. Polski bamkarz był jednak bezradny kilka minut później przy uderzeniu Filipa Djuricicia z najbliższej odległości.

Dowiedz się więcej na temat: Serie A | Wojciech Szczęsny | Juventus | US Sassuolo