Reklama

Reklama

Serie A. Trener Milanu chce ściągnąć Schicka. Piątek może się obawiać?

Zaskakujące doniesienia z Milanu. Patrick Cutrone, rywal Krzysztofa Piątka do miejsca w podstawowym składzie „Rossonerich” może zostać sprzedany – donosi "La Gazzetta dello Sport".

Jest jednak jeden warunek. Za młodego Włocha, który teraz bierze udział w mistrzostwach Europy do lat 21, grał też w podstawowym składzie w przegranym meczu przeciwko Polsce (0-1), trzeba wyłożyć co najmniej 25 milionów euro. Jeśli taka kwota się pojawi, to władze klubu są gotowe go sprzedać - przekonuje mediolańska gazeta.

To ważna informacja dla Krzysztofa Piątka, bo może oznaczać, że nowy trener Marco Giampaolo nie widziałby w Cutrone zawodnika, który mógłby wygrać rywalizację z Polakiem. Z drugiej strony, informacje pojawiające się w mediach wskazują, że były szkoleniowiec Sampdorii chciałby dać szansę Portugalczykowi André Silvie, wypożyczonemu ostatnio do Sevilli, a przede wszystkim bardzo interesuje go sprowadzenie Patrika Schicka. Czech jest zawodnikiem Romy, ale Giampaolo trenował go w Samp w sezonie 2016-17.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL