• 6 .AC Milan (66 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (62 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (51 pkt.)

Serie A: Torino zremisowało z Milanem

Piłkarze Torino, z Kamilem Glikiem w składzie, zremisowali na wyjeździe z AC Milan 1-1 w meczu 22. kolejki włoskiej ekstraklasy. Reprezentant Polski, który rozegrał całe spotkanie, pechowo interweniował przy stracie bramki.

Do przerwy Torino sprawiało lepsze wrażenie na San Siro i prowadziło po golu świetnie spisującego się w Serie A Ciro Immobile, który zanotował 11. trafienie w sezonie.

W drugiej połowie do głosu doszli gospodarze, którzy już w 49. minucie zdołali wyrównać. Piłka po strzale Francuza Adila Ramiego, do niedawna obrońcy Valencii, odbiła się jeszcze od Glika i wpadła do siatki.

W tabeli Torino z dorobkiem 33 punktów zajmuje szóste miejsce, a Milan - 29 pkt - jest obecnie dziewiąty.

Kilka godzin wcześniej walcząca o prawy gry w Lidze Mistrzów Fiorentina niespodziewanie przegrała na wyjeździe z Cagliari 0-1. W ekipie gości całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Rafał Wolski.