Reklama

Reklama

Serie A. Syn pod wrażeniem interwencji Wojciecha Szczęsnego

"Trenowanie w domu może być naprawdę śmieszne" - napisał na Instagramie Wojciech Szczęsny i zamieścił film, na którym gra z synem w piłkę. Trzeba przyznać, że maluch skradł show reprezentantowi Polski.

Kreatywność w czasie pandemii koronawirusa jest na wagę złota. Jedni wymyślają zabawy, inni czytają książki, a Wojciech Szczęsny robi to, co potrafi lepiej, czyli gra z synem w piłkę.

Podział ról jest prosty - Szczęsny senior jest bramkarzem, senior junior sprawdza jego umiejętności. Obaj ze swoich zadań wywiązują się niemal bezbłędnie, ale na najwyższym światowym poziomie jest... reakcja młodego Liama na obronę ojca, która wygląda tak:

Nagranie w kilkanaście godzin obejrzało już blisko 400 tys. ludzi, którzy zachwycają się rozgrywką Szczęsnych. "Trenowanie w domu może być naprawdę śmieszne" - napisał reprezentant Polski.

Reklama

Przypomnijmy, że w pierwszej połowie marca Szczęsny musiał przejść dwutygodniową kwarantannę, po tym, gdy koronawirusa wykryto u jego kolegi z Juventusu Turyn - Daniele Ruganiego.

W czasach pandemii trening z córką odbył także Robert Lewandowski, co możecie zobaczyć TUTAJ.

PJReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL