Reklama

Reklama

Serie A. Sebastien Frey: Boruc to egoista

Były bramkarz Fiorentiny Sebastien Frey odniósł się ostatnio do okresu, w którym rywalizował o miejsce w składzie z Arturem Borucem. Francuz nie wspomina najlepiej okresu współpracy z polskim bramkarzem.

Stało się to przy okazji rozmowy, które przeprowadziło "Radio Toscana" z byłymi piłkarzami Fiorentiny Adrianem Mutu i Sebastienem Freyem. Zawodnicy wspominali czasy gry w klubie z Florencji. 

W pewnym momencie rozmowa przeszła na temat Artura Boruca. Francuski bramkarz przegrał rywalizację z byłym graczem Legii i na antenie niezbyt pochlebnie wypowiedział się o polskim golkiperze. 

- Boruc zawsze mnie wkurzał. To straszny egoista, nie będę mówił więcej, bo musiałbym wywołać kontrowersję - stwierdził Francuz. 

Reklama

Polak trafił do Fiorentiny w 2010 roku i bardzo szybko wygryzł ze składu francuskiego golkipera, który był pierwszym wyborem "Violi" przez niemal pięć lat. Frey później przeniósł się do Genui.

Były reprezentant Francji wypowiedział się natomiast w samych superlatywach o obecnym bramkarzu "Violi" - Bartłomieju Drągowskim: - Uwierzyli w niego i nie zawiódł. Urósł podczas wypożyczenia w Empoli. 

Zobacz więcej informacji o Serie A

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL