Reklama

Reklama

Serie A. Sampdoria pozyska Arkadiusza Recę?

Arkadiusz Reca może wskoczyć na miejsce Karola Linettego i przenieść się do Sampdorii. Według włoskich mediów klub z Ligurii nie powiedział jeszcze ostatniego słowa na rynku transferowym.

Jak donosi dobrze zorientowany w transferowych realiach Nicolo Schira, Sampdoria jest zainteresowana pozyskaniem Recy z Atalanty.

Polak powrócił do klubu z Bergamo po rocznym wypożyczeniu do SPAL. W ubiegłym sezonie wystąpił on w 26 spotkaniach Serie A i zaliczył trzy asysty. 

Sampdoria nie jest pierwszym klubem, który wyraził zainteresowanie byłym piłkarzem Wisły Płock. Wcześniej włoskie media donosiły, że o sprowadzeniu Polaka myśleli również włodarze beniaminka Crotone.

Pozycja Recy w Atalancie jest poniekąd uzależniona od Robina Gosensa. Jeżeli Niemiec opuściłby szeregi "Bogini", wówczas polski obrońca miałby więcej możliwości do gry na pozycji wahadłowego, na której zdarzało mu się również występować w barwach drużyny z Ferrary. Wiele wskazuje na to, że pomocnik jednak pozostanie w klubie, a co więcej Atalanta na lewą flankę sprowadziła jeszcze Johana Mojicę z Girony. 

Reklama

W "Dorii" występuje również inny polski zawodnik - Bartosz Bereszyński. Niedawno z klubu odszedł Karol Linetty, który przeniósł się do Torino. 

Agent ujawnia! Sensacyjne kulisy transferu ws. Milika

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL