Reklama

Reklama

Serie A. Robin Gosens trafił z Atalanty do Interu

Inter Mediolan pozyskał Robina Gosensa z Atalanty Bergamo. Niemiecki piłkarz został wypożyczony do końca obecnego sezonu z obowiązkiem wykupu, jeśli określone warunki zostaną spełnione. Włoskie media szacują, że Inter będzie musiał zapłacić 25 mln euro.

27-letni Gosens występuje na pozycji lewego obrońcy. Do Atalanty trafił w 2017 roku z holenderskiego Heraclesa Almelo.

Robin Gosens to reprezentant Niemiec

W reprezentacji Niemiec rozegrał 13 spotkań, zdobył w nich dwa gole. Był w kadrze na ubiegłoroczne mistrzostwa Europy i w podstawowym składzie zagrał we wszystkich spotkaniach. 

Strzelił bramkę w grupowym meczu z Portugalią (4:2). Od września Gosens leczy kontuzję i do gry nie wróci jeszcze przez co najmniej miesiąc.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy