Reklama

Reklama

Serie A. Ribery surowo ukarany za atak na sędziego

Po ostatnim meczu w Serie A Franck Ribery zachował się skandalicznie i zaatakował sędziego. Teraz za swoje zachowanie nie zagra w trzech spotkaniach.

Fiorentina przegrała z Lazio 1-2, a okoliczności zdobycia drugiej bramki przez rzymian, zdenerwowały piłkarzy z Florencji. Swoją frustrację najgłośniej wyrażał Franck Ribery, który wystąpił w tym spotkaniu 75 minut. Gdy opuścił boisko, nie podał ręki trenerowi, a na ławce głośno wyrażał swoją dezaprobatę dla jego decyzji.

Francuz dał też o sobie znać po ostatnim gwizdku arbitra. Zaatakował sędziego liniowego, za co dostał czerwoną kartkę.

Za takie zachowanie ukarała go również włoska komisja ligi. Ribery nie zagra w trzech najbliższych spotkaniach Serie A. Komisja uzasadniła tę decyzję tym, że Francuz kierował w stronę arbitra niecenzuralne słowa i naruszył jego nietykalność cielesną.

Reklama

Ribery przyszedł do Fiorentiny przed obecnym sezonem. Dotychczas wystąpił w Serie A w dziewięciu spotkaniach i zdobył dwie bramki.

MP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Serie A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy